Vaiko gimtadienis Palangoje? Misija įmanoma!

Pripažinkime, vasara yra nuostabus metas gimtadieninkams. Juk savo didžiąją šventę galima švęsti ne tik šiltoje patalpoje, bet ir sode, parke, paplūdimyje ar pas močiutę kaime. Jeigu atvirai, pasirinkimas toks platus, kad net sunku apsispręsti.

Tad leiskite Jums padėti.


Gyvenate Palangoje, kur nors aplinkui ar šiaip esate pasiruošę atvykti į šį puikų kurortą atšvęsti savo vaiko gimtadienį? Jau galvojate, kokius užkandžius ruošite ir tariatės su vaiku, kiek draugų jis galės pasikviesti į šventę? Puiku, bet ar apmąstėte, kur tiksliai švęsite?


Ar gimtadienio programą ir vaikų užimtumą organizuosite savarankiškai? O jeigu oras bus nepalankus šventimui po atviru dangumi?


Manote, kad dar anksti kvaršinti sau galvą šiais klausimais, nes bus kaip bus? Juk kiekvienas norime, kad mūsų vaikai prisimintų savo gimtadienį su šypsena, tad nenumokime į tai ranka ir pasirinkime vietą, kuri nenuvils.

Apsvarstykite galimybę švęsti savo vaiko gimimo dieną iliuzijų name „Eureka“! Tik nesakykite, kad nesate girdėję, jog smagiausios šventės vyksta šioje unikalioje magijos ir paslapčių pripildytoje vietoje! Ne? Girdite pirmą kartą?


Ką gi, mums prireiks minutėlės Jūsų dėmesio, nes žemiau pateikiame penkias priežastis iš tūkstančio, kodėl verta švęsti gimtadienius „Eurekoje“!


1. „Eurekoje“ galite pasirinkti iš triejų šaunių programų: disco, lobių paieškos bei mokslininkų, kurias praveda smagus ir šiek tiek kvaištelėjęs animatorius. Negana to, kiekviena programa pritaikoma pagal vaikų amžių nuo šešerių metų iki sunkios paauglystės, tad nereikia jaudintis, jog vaikai bus per maži ar per dideli.

2. Gimtadienis iliuzijų name yra unikali patirtis, kurio metu šventės dalyviai ne tik pasilinksmins, pasidarys įspūdingų nuotraukų, bet ir sužinos naujų dalykų apie mus supantį pasaulį. Juk šiais laikais vaikus be proto sunku sudominti!

3. Mums visiškai nesvarbu, koks oras už lango – šventė vis tiek įvyks. Pliaupiant lietui nesušlapsit, o svilinant saulei, atvirkščiai, maloniai atsivėsinsite.