Ar gali gimtadieniai būti šaunesni?


Štai stoviu aš Palangoje, pačioje J. Basanavičiaus gatvės širdyje, o mano pilvą kartais sukutena linksmas vaikų klegesys. Dažniausiai jie linksminasi ir švenčia pašėlusius gimtadienius. Smagiausia, kad ir jų tėveliai puikiai leidžia laiką, nes turiu privatų kambarėlį, kuriame galima pasėdėti, pabendrauti, pasivaišinti skanėstais ir atsigerti kavos ar arbatos, kadangi visuomet laukia darbui pasiruošęs virduliukas.


REGISTRUOKIS ŠVENTEI

Atsimenu, kaip vaikus pasitiko piratas. Buvo susimąstęs, sunerimęs ir vis nerado sau vietos. Kai vaikai paklausė, kas nutiko, paaiškėjo, kad piratas pametė lobį. Aš, žinoma, žinojau, kur jis manyje paslėptas, bet tylėjau.


REGISTRUOKIS ŠVENTEI

Jaunieji nuotykių ieškotojai pažadėjo, kad padės piratui surasti jo lobį, bet ne viskas buvo taip paprasta. Pirma vaikai privalėjo įrodyti, kad yra verti tikrų piratų vardo. Jiems teko išbandyti savo drąsą, taiklumą ir atkaklumą. Galų gale vaikai buvo įšventinti į piratus ir patraukė į pilną išbandymų lobio paiešką. Kaip dabar prisimenu, kokie nenugalimi jie buvo ir nenuleido rankų, kol pasiekė pergalę, atradę laimikį.

Yra buvę ir šokių kupinų dienų. Mano sienos drebėjo nuo muzikos ir judesio, kai vaikai įsisuko į disco šurmulį. Juos pasitiko linksmas, energingas ir pašėlęs šokėjas, kuris norėjo patikrinti ar jo naujieji bičiuliai yra iš tikrųjų atsidavę muzikos ritmui.


REGISTRUOKIS ŠVENTEI

Tyliai sau juokiausi, kai visi stengėsi išmokti senus ir jau pamirštus, arba naujus ir netikėtus šokių judesius. Vaikams teko ne tik šokti, bet ir dainuoti, niūniuoti, bėgioti, lankstytis, kurti, ūžti ir... Eh, buvo nepaprastai smagu! Galų gale šokėjas paskelbė, kad kiekvienas iš jų yra vertas pašėlusios disco dvasios apdovanojimo.

Turiu pripažinti, kad ne visada jaučiuosi saugus. Kartais mane aplanko žioplas mokslininkas. Jis nuolatos ką nors pamiršta ir jo eksperimentai man kelia baimę. O jeigu jis mane susprogdins? Visa laimė, kad jis sulaukia pagalbos.


REGISTRUOKIS ŠVENTEI

Vaikai, įrodę, kad yra tikri mokslininkai, padeda sura